טיול להודו - טיול אחר

טיול להודו – לא דומה לאף טיול אחר...טיול להודו בהתאמה אישית
צור קשר עוד היום
 הודו אישי

טלפונים :
סודהיר סינג - 91-9717440659
סודהיר סינג - *053-9821232
אילנה - 052-249-1897
*בעלות שיחה מקומית

 

דואר אלקטרוני :
ilsutravels@yahoo.com
hovtz@yahoo.com

תת היבשת ההודית היא עולם ומלואו שמציעה אפשרויות טיול רבות ומגוונות עד אין סוף. הודו עשירה ביופי מרהיב ומרתק מבחינת נופי הטבע שלה, התרבויות השונות והרבות שבה והאנשים המיוחדים שבה.


שפע דתי ותרבותי מרתק


הודו מציעה לאנשים, שרוצים לארגן בה טיול, שפע שלא יתואר מבחינה דתית ותרבותית. הודו מכילה מקדשים רבים ומדהימים ביופיים של דת ההינדואיזם ושל הדת הסיקית המרשימה, מסגדים רבים ועוד דתות רבות ומגוונות. טיול בהודו מספק הצצה וטעימה מהעולם הדתי המרתק של מדינת הענק הזו. עולם שקשור מאוד להוויה ולחיים של תושבי הודו הרבים.

מבחינה תרבותית והיסטורית, טיול להודו מציע הרבה אתרים ומקומות מרתקים לא פחות, מדינת הענק הזו עשירה בתרבויות שונות ומשונות, וההיסטוריה של הודו כה עשירה, שניתן לקבל רק טעימה מהעולם שהייתה הודו בעבר, ושעיצב אותה כמדינה שהיא כיום. טיול להודו מספק ביקור באתרים היסטוריים חשובים ומעניינים, ולימוד על אירועים משמעותיים שהעולם המערבי אינו מכיר לרוב.


צבעוניות ורב גוניות שלא יתוארו


הודו היא אולי המדינה הרב גונית ביותר והצבעונית ביותר מבחינות רבות. טיול להודו מתאפיין באווירה ובמראות צבעוניים מבחינת הצבעים הפיזיים היפים ומבחינה מטאפורית של העושר שרואים בכל פינה. טיול בהודו מציע ליהנות מהשווקים הגדולים והמדהימים שקיימים באזורים השונים, שכל אחד מתאפיין במוצרים, ריחות ומראות מיוחדים משלו. הודו היא המקום של כמה מהערים היפות בעולם, שמסביבן סיורים עתיקים יפים ומרתקים, ועוד שלל אטרקציות ומקומות שרואים במסגרת טיול להודו.


הודו היא כל כך גדולה, שיש בה מדינות שונות ואזורים שונים מאוד זה מזה. טיול להודו מאפשר לראות וליהנות מהנופים המדבריים והערים הקסומות של ראג'אסטאן, הגודל והעושר של ניו-דלהי ומומבאי, האזור הטרופי עם החופים המקסימים של גואה ודרום המדינה, הטאג' מהאל, ועד ההרים המושלגים, היערות והתרבות המרתקת של הרי ההימלאיה וצפון המדינה. כמובן שיש למדינה גדולה כמו הודו עוד נופים רבים ושונים להציע, אך במסגרת טיול בהודו אלו העיקריים.


לכל מי שרוצה לחוות טיול שלא ישכח, ולחוות עולם חדש ושונה לחלוטין ממה שקיים בכל מקום אחר בעולם, הודו מציעה טיול מסוג אחר, סוג טוב ואיכותי ביותר. הודו מציעה שפע שלא יאמן מבחינת נופי טבע עוצרי נשימה ומגוונים מאוד, תרבות והיסטוריה ענפים ביותר ועושר אנושי מרתק ומיוחד. טיול להודו הוא טיול מיוחד במינו, טיול מרתק מכל הבחינות, שנותן לנו הצצה לעולם אחר וחדש. הודו היא יעד שמתאים לכל אחד. הודו מציעה משהו לכל גיל ולכל טעם אישי או סגנון טיול.

למידע נוסף לגבי טיולים להודו צרו קשר עוד היום
אילנה - 052-249-1897
סודהיר סינג - *053-9821-232

* בעלות שיחה מקומית

לייבסיטי - בניית אתרים