טיול להודו

הודו - טיול דוגמאטיול להודו בהתאמה אישית
צור קשר עוד היום
 הודו אישי

טלפונים :
סודהיר סינג - 91-9717440659
סודהיר סינג - *053-9821232
אילנה - 052-249-1897
*בעלות שיחה מקומית

 

דואר אלקטרוני :
ilsutravels@yahoo.com
hovtz@yahoo.com

טיול להודו הוא חלום עבור הרבה מאד אנשים. נכון, אי אפשר להכיל את הודו בזמן מועט,  אך לא תמיד יש לנו את כל הזמן שבעולם, ולכן גם טיול להודו בן 3 שבועות יכול בהחלט להשביע את רצוננו ,ויותר את עינינו. המראות הקסומים של הודו בלתי נשכחים. אם התאהבת בה לא תשכח אותה לעולם, ותחזור לשם שוב, אך אם לא אהבת אותה ,לא תחזור, אבל לעולם ייחקק בראשך אותו טיול להודו שעשית אי פעם.

טיול להודו למשך 3 שבועות  - המלצתנו כדלקמן: טיול שמתחיל בסיור בניו-דלהי, הכולל ביקור במס' נקודות חובה - אתרים היסטוריים, דתיים ושווקים. במהלך טיול להודו תיפגשו עם מראות אנושיים ,שרק טיול להודו יכול לספק לכם.
מומלץ לערוך את הטיול להודו הראשון - להודו הקלאסית, לראג'סטאן, ולבקר בערים המדהימות : פ'ושקאר, ג'ייפ'ור, אודייפ'ור, ג'ודפ'ור, ורנאסי, רישיקש וח'ג'וראהו. בטיול נוסף כדאי לחשוב על הצפון, קראלה ואף איזורים אחרים.

בטיול להודו בן 3 שבועות ההמלצה היא ביקור בערים פ'ושקאר, ג'ייפור, אודייפו'ר וג'ודפ'ור ואגרה שם מצוי אחד מפלאי תבל, הטאג' מהאל. הטאג' הוא נקודת שיא בארכיטקטורה המוגולית ואחד המבנים היפים בעולם.  מדי יום מגיעים לאתר זה אלפי תיירים, שאינם מפסיקים להביע את התפעלותם מאתר זה. אודייפ'ור נמצאת על אגם פ'יצ'ולה, עיר ציורית מדהימה וקיימת בה תרבות של הופעות אומנותיות ברחובות העיר באופן תדיר. יוצאים לשייט על האגם לאחר ביקור בארמון המפואר. ג'ייפ'ור, העיר הוורודה מהווה דגם מופלא לארכיטקטורה הראג'סטאנית ומהווה את אחד ממוקדי הביקור של תייר במהלך טיול להודו.
האתר הבולט ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר מתכננים טיול להודו לג'ייפ'ור הוא ה- HAWA MAHAL.

טיול להודו - חוויה בלתי נשכחת

אחד הסרטים הנהדרים בהודית משנות ה-50 נקרא "MOTHER INDIA" הכינוי המתאים ביותר,  שניתן להדביק למדינה המדהימה הזו,. 
איך לאפיין אותה ? תת-יבשת ענקית, רועשת וגועשת מלוכלכת מחד, אך זוהרת בשלל צבעיה בשווקים, בסארי שלובשות הנשים, בארמונות , במקדשים, בזרי הפרחים, בחנויות הגדושות בבדים ובבגדים צבעונים, בצבעים שאין לחלק מהם אפילו שם. זהב ותכלת, ארגמן ואדום, וורוד וצהוב זועק, המתנפנף אליך מכל כוון. טיול להודו לאמא הודו - חמה ומלטפת החובקת אותך לתוכה.

רועשת ויחד עם זאת עטופה שלווה עילאית, השאנטי הקסום, השקט בכפרים, החיוך הרובץ על הפנים. אולי זו הפשטות הנוגעת לך עמוק בבטן, חובטת בך בכל עוצמתה. אנחנו המערביים ,שרק רודפים אחר החידוש הבא, נהנים מהמותרות, בטיול להודו אנחנו נתקלים בכפרי, שרק פיסת בד עוטפת את גופו, חי מחתיכת לחם ,נזיד עדשים ומעט אורז - והוא עדיין מאושר ומחייך.

למידע נוסף לגבי טיולים להודו צרו קשר עוד היום
אילנה - 052-249-1897
סודהיר סינג - *053-9821-232

* בעלות שיחה מקומית

לייבסיטי - בניית אתרים