טיולי נכים להודו

טיולי נכים להודו - השמיים הם הגבולטיול להודו בהתאמה אישית
צור קשר עוד היום
 הודו אישי

טלפונים :
סודהיר סינג - 91-9717440659
סודהיר סינג - *053-9821232
אילנה - 052-249-1897
*בעלות שיחה מקומית

 

דואר אלקטרוני :
ilsutravels@yahoo.com
hovtz@yahoo.com

הודו הקסימה את הדמיון של העולם המערבי מאז ומעולם, ולא בכדי. מדובר באחת המדינות היפות, המיוחדות והמרגשות ביותר על פני כדור הארץ. מהסיבה הזו, רבים בוחרים לטייל בהודו בטיול מאורגן שמאפשר להם טווח רחב של אפשרויות אישיות. אחת מהאפשרויות הללו היא טיולי נכים להודו. היום טיולי נכים להודו מאפשרים לכל מי שלא האמין שזה אפשרי, להיווכח אחרת.


טיולי נכים להודו - זה אפשרי?


טיול מאורגן לנכים הוא טיול ככל טיול אחר. הרי בכל טיול שהוא, ישנן מגבלות, העדפות, בקשות מיוחדות של קבוצת המטיילים, ולא משנה מה אופייה. בנקודה זו טיולי נכים אינם שונים מכל טיול אחר, אלא שבעזרת תכנון מוקדם ניתן להתאים את סוג הטיול, ולבחור את דרכי הגישה הנוחות והקלות ביותר, כך שכל אתר יכול להיות בהישג יד, וכל פינת חמד הופכת לנגישה כאשר יודעים כיצד לגשת אליה מראש, לתכנן אותה בהתאמה לצרכים המיוחדים של קבוצת המטיילים, וכן הלאה.
קבוצה של טיולי נכים מאפשרת למצטרפים אליה ליהנות מהידע הנרחב ביותר בתחום הנגישות, לכל אורך הדרך, החל מהטרמינל, עבור בהסדרי הלינה ובדרכי התחבורה, ועד לבחירת מסלולי הטיולים עצמם.
טיולי נכים להודו היו עד היום לא מאוד נפוצים בשל אופייה המיוחד של הודו, והיעדרה של גישה נוחה לנכים בה, וכן בשל הפחד המוצדק של נכים ובעלי מוגבלויות מהנסיון לטייל ולהסתדר במדינה מסוג זה. כיום בעזרת טיולי נכים מאורגנים להודו, הופכת הודו לאתר נגיש ואטרקטיבי במיוחד.


טיולי נכים להודו - הלכה למעשה


בעזרת הצטרפות לקבוצה מאורגנת ובעלת נסיון רב ומיומנות בתחום, הופך כל הטיול לחוויה שלמה ומהנה, שבה במקום להדגיש את המגבלות, ניתן כמעט להתעלם מהן, או לכל הפחות לשים אותן בצד וליהנות מהעיקר.
בעזרת טיולי נכים מאורגנים, כל התהליך של הכנה לקראת הטיול, לא רק הטיול עצמו, הופך לנעים וקל יותר, בשל הידע הרב המאפיין את המארגנים של טיולי נכים להודו. כבר בשלב הזמנת מקומות הלינה עבור טיולי נכים מתבצעת חשיבה המבוססת על היכרות של האיזור והתאמה של חדרים בעלי אביזרי תמיכה וביטחון אל האורחים ואל המוגבלויות השונות. הבחירה של הרכב ושל הסדרי ההסעות עבור טיול זה גם היא בחירה של נגישות ונוחות, עבור כסאות גלגלים או ציוד תומך אחר, בכל אחד משלבי הטיול או ההגעה אליו.
מסלולי הטיול עצמם פתוחים לשינויים ולהזמנות מיוחדות, כך שכל אחד יכול להגשים את חלומו ולהגיע להודו, להצטרף אל טיולי נכים, וליהנות מטיול שמותאם לו, לצרכיו ולהעדפותיו.
 

למידע נוסף לגבי טיולים להודו צרו קשר עוד היום
אילנה - 052-249-1897
סודהיר סינג - *053-9821-232

* בעלות שיחה מקומית

לייבסיטי - בניית אתרים