טיולי נכים בהודו

טיולי נכים בתת היבשת ההודית



טיול להודו בהתאמה אישית
צור קשר עוד היום
 



הודו אישי

טלפונים :
סודהיר סינג - 91-9717440659
סודהיר סינג - *053-9821232
אילנה - 052-249-1897
*בעלות שיחה מקומית

 

דואר אלקטרוני :
ilsutravels@yahoo.com
hovtz@yahoo.com

הודו היא מקום ענק, שמציע מגוון עצום של מקומות וחוויות, שמתאימות לכל אדם ולכל סוג של מטייל. הודו היא ארץ מדהימה מבחינת טבע, תרבות ואנשים, ולא בכדי כל כך הרבה אנשים מכל העולם נמשכים אל תת היבשת המופלאה הזו, שמקיימת את כל ההבטחות שטמונות בה ויותר מכך.


כל אחד יכול


הודו לרוב היא לא היעד הראשון שעולה לראש, כאשר חושבים על טיולי נכים לחו"ל. נכון שהדרכים בהודו רעועות, הערים צפופות, ובאופן כללי נגישות לנכים איננה מתקדמת במיוחד שם, אך למרות כל זאת טיולי נכים להודו הם אפשריים בהחלט, ולא תרגישו קושי מיוחד במהלך טיולי נכים בהודו, אם הם מתוכננים ומודרכים על ידי אדם מנוסה, שמבין את הצרכים וההתארגנויות שבאות יחד עם טיולי נכים בחו"ל.


התאמה אישית של טיולי נכים


טיולי נכים אינם שונים מארגון טיולים מאורגנים פרטיים אחרים, בכך שהטיול מתוכנן ונבנה באופן אישי, תוך התאמה לדרישות ולצרכים של הלקוח. טיולי נכים מצריכים כמובן לוגיסטיקה שונה, אך הדבר לא גורע כלל וכלל מהטיול עצמו, והתכנון אינו משתנה מבחינת מקומות ואתרים, בגלל שמדובר בקונספט של טיולי נכים בהודו. הזמנת המלונות נעשית תוך שימת דגש על מלונות עם נגישות מצוינת לנכים ותנאי שירות מעולים, הרכב בו מתנהל הטיול מותאם ונוח מאוד מבחינת טיולי נכים, ובאופן כללי ניתן לומר שהארגון כולו מותאם לאופי ולצרכים המיוחדים של הנוסע הספציפי ובהתאם לנכות שלו.


מסלולי טיולי נכים


המסלולים של טיולי נכים בהודו אינם שונים בהכרח מטיולים מאורגנים "רגילים". ממש אין צורך לוותר על אתרים מעניינים או מקומות יפים במסגרת טיולי נכים, רק בגלל שהמטיילים הם בעלי מוגבלות מסוימת. במסגרת טיולי נכים להודו עולים לראות מקדשים יפים, מטיילים בערים צבעוניות ויפות, רואים נופים מדהימים ושאר חוויות תרבותיות, אנושיות ונופי טבע רבים ומגוונים – בדיוק כמו טיול מאורגן פרטי אחר. טיולים לנכים בהודו מציעים מגוון מסלולי טיול בכמה אזורים בתת היבשת. כמובן שכל מסלול ניתן לשינוי על פי רצונות הלקוח או אילוצים אחרים. תכנון הטיול נעשה מראש על ידי מדריך מקומי, שמכיר את הצרכים של טיולי נכים ואת האילוצים השונים, ההכנה היא מקצועית ומתאימה לצרכים של בעלי מוגבלויות שונות, והמדריך שלכם לא יהסס לרגע, ויעשה הכל כדי שהטיול יעבור בצורה הטובה והנוחה ביותר עבור המטיילים. לא צריך לוותר על דבר - טיולי נכים בהודו הם מהנים ביותר ומספקים חוויה מדהימה, שלא תישכח, וכל זאת בעזרת הדרכה מקומית איכותית ומקצועית.

למידע נוסף לגבי טיולים להודו צרו קשר עוד היום
אילנה - 052-249-1897
סודהיר סינג - *053-9821-232

* בעלות שיחה מקומית

לייבסיטי - בניית אתרים