טיולי נכים

טיולי נכים - אין הגדרה כזוטיול להודו בהתאמה אישית
צור קשר עוד היום
 הודו אישי

טלפונים :
סודהיר סינג - 91-9717440659
סודהיר סינג - *053-9821232
אילנה - 052-249-1897
*בעלות שיחה מקומית

 

דואר אלקטרוני :
ilsutravels@yahoo.com
hovtz@yahoo.com

בואו נודה, העולם אינו ידידותי לנכים, בוודאי לא להגדרה - טיולי נכים.
אך אנו תאבי חיים ורוצים לטייל בעולם, וקיים ציבור נכים גדול במדינתנו הקטנטונת. אנו יכולים לאפשר טיול להודו, גם למאותגרי יכולת, לנכים, ודווקא במדינה שנדמה כי היא בלתי אפשרית בעליל, שבה הכבישים רעועים, דרכי הגישה לאתרים היסטוריים לא נבנו מחדש, ונדמה שאין מודעות גדולה לאוכלוסייה מסוג זה.
אנו יכולים לאפשר טיולי נכים, באופן שיגרום לכם בסופו של טיול להאמין שעשיתם זאת.  טיול להודו  מתאפשר באמצעות  עגלות נכים ובסיוע של הודים מקומיים, שיעשו ככל האפשר, להגיע לכ לאתר גם אם דרכי הגישה אינם נוחים. 
בחיפושים אחר טיולי נכים , שיאפשרו לכם לממש את החלום להגיע להודו, כן - הודו, חברתנו מציעה באמצעים נגישים לממש את החלום -טיולי נכים לאנשים בעלי מוגבלויות שונות כולל כיסא גלגלים.


טיולי נכים - אין אתר שאינו בהישג יד.


הזמנת המלונות נעשית בהתחשבות רצינית למגבלות הטכניות, הרכב נוח ונגיש כולל אפסון כיסא הגלגלים. במקרים לא מעטים הנהג/המדריך תורם את גבו וכתפיו על מנת לעשות הכל כדי לסייע לעשות את הטיול מדהים ובלתי נשכח גם כאשר מדובר בגרסא של טיולי נכים.


אם גם לכם יש מגבלה , אך בכל זאת חשקה נפשכם בטיול שטרם הגשמתם אותו, יש לכם האופצייה לממש את החלום.
העזרו באתר זה למימוש החלום  , אתם יכולים לנסוע עם בת-הזוג , חבר או קבוצת חברים ולבקר גם בהודו, לקבוע מתי ולאן תסעו, היכן תטיילו ובאיזה מלונות תתארחו, הטיול ניתן לשינוי מ א' ועד ת' .
דווקא הודו , מדינה בה טיולי נכים נראים כל כך רחוקים ולא אפשרים, מתבררת כמקבלת נכים ובעלי מוגבלויות ,
צרו קשר לבניית טיול אישי ותהנו .


לייבסיטי - בניית אתרים