טיולים לנכים

טיולים לנכים – הודו קורצת לכולם...טיול להודו בהתאמה אישית
צור קשר עוד היום
 הודו אישי

טלפונים :
סודהיר סינג - 91-9717440659
סודהיר סינג - *053-9821232
אילנה - 052-249-1897
*בעלות שיחה מקומית

 

דואר אלקטרוני :
ilsutravels@yahoo.com
hovtz@yahoo.com

טיולים לנכים אינם צריכים להיות קשים או בלתי אפשריים, להיפך, אין שום סיבה שבעולם שבעלי מוגבלויות פיזיות, לא יחוו את העולם כמו כל אחד אחר – וזו איננה רק קלישאה ריקה מתוכן אלא המציאות כפי שהיא צריכה להיות!


טיולים לנכים להודו


נכים ואנשים עם מוגבלויות פיזיות כאלו ואחרות, כאשר הם חושבים על טיולי נכים בחו"ל, חושבים על יעדים כמו אירופה וארצות הברית, יעדים שנחשבים מסודרים ונוחים למטייל הנכה, שצריך התארגנות מיוחדת ונוחות ברמה גבוהה. המחשבה על הודו, כיעד של טיולים לנכים, איננה באה באופן טבעי לרבים מאיתנו. הודו נתפסת, ולחלוטין שלא בצדק, כמקום לא מסביר פנים למטייל הנכה, ומדינה שבה הנגישות אינה קיימת כמעט. בפועל, המציאות רחוקה מאוד מהתפיסה הזו, טיולים לנכים להודו הם אפשריים לגמרי ללא התפשרות מבחינת האתרים והמקומות שניתן לראות במהלך הטיול.


קצב טיולים לנכים בהודו


למעשה, קצב הטיול נקבע באופן אישי ופרטני על פי הרצונות והצרכים של המטייל, בדיוק כפי שנעשה בארגון טיול לכל מטייל אחר. מובן שכשאר מדובר על טיולים לנכים, הקצב איטי יותר, עקב התארגנויות שונות, אך הדבר איננו גורע כלל מהטיול, ובכל זאת תספיקו לראות את כל מה שתכננתם, ואולי אף תיהנו יותר, כי תבלו יותר זמן להתרשם מהתארים והמקומות המרתקים שיש לתת ליבשת להציע.


אתרים ומסלולים


טיולים לנכים בהודו מכילים את כל האתרים והמקומות החשובים, שכל טיול מאורגן אחר היה מגיע אליהם. מוגבלות פיזית לא מצריכה לוותר על שפע החוויות, שהודו מציעה למטיילים בה. אז נכון שבמסגרת טיולים לנכים לא נטפס על ההימלאיה, אך מעבר לכך הכל אפשרי בתכנון טיולים לנכים להודו, והמדריך לא יהסס לעזור בכל דרך שניתן להעלות על הדעת, ולדאוג שתגיעו לכל מקום בצורה נוחה ביותר.


נגישות במסגרת טיולים לנכים בהודו


אין ויכוח שהודו איננה מעצמת על במתקני נגישות לנכים כפי שקיימים במערב, אך הדבר לא אומר שבעלי מוגבלויות (עם כיסאות גלגלים או ללא), צריכים להתפשר, להפסיד דברים או לסבול מחוסר נוחות. המלונות בתכנון טיולים לנכים בהודו נקבעים מראש, ככאלו שכן מאפשרים נגישות קלה לנכים, ובאתרים שקשה להגיע אליהם בעזרת כסא גלגלים, המדריך המקומי בשמחה ידאג לכך, שתגיעו לכל מקום ואתר בצורה נוחה, טובה ומכובדת. אין מה לדאוג - בהודו טיולים לנכים אינם סובלים מבעיות נגישות.


תכנון והדרכה של טיולים לנכים


טיולים לנכים בהודו מתוכננים בקפידה מראש עפ"י רצון הלקוח, כמובן שניתן לשנות בשטח. ההדרכה של טיולי נכים בהודו היא עם מדריך מקומי מקצועי, שמכיר ומבין היטב את הצרכים והמוגבלות הפיזית של המטיילים.

למידע נוסף לגבי טיולים להודו צרו קשר עוד היום
אילנה - 052-249-1897
סודהיר סינג - *053-9821-232

* בעלות שיחה מקומית

לייבסיטי - בניית אתרים