טיולים מאורגנים בהודו

טיולים להודו - חוויה בהתאמה אישיתטיול להודו בהתאמה אישית
צור קשר עוד היום
 הודו אישי

טלפונים :
סודהיר סינג - 91-9717440659
סודהיר סינג - *053-9821232
אילנה - 052-249-1897
*בעלות שיחה מקומית

 

דואר אלקטרוני :
ilsutravels@yahoo.com
hovtz@yahoo.com

מעטים הם היעדים לטיול ברחבי העולם, שמהווים אטרקציה מרגשת ומסעירה כל כך כמו הודו. במהלך השנים האחרונות הלכו והפכו טיולים להודו למקובלים ולפופולאריים ביותר בקרב הישראלים, ורבים מבקשים להגיע אל הודו, לספוג מהצבעים, הטעמים והמראות, השונים כל כך מהעולם המערבי המוכר לנו, ומסעירים את דמיוננו. אם טיולים להודו מעניינים גם אתכם, אחת הדרכים הטובות ביותר לראות את הודו היא בעזרת טיולים להודו המאורגנים מראש, ומתבצעים בהתאמה אישית אליכם על ידי מדריך מנוסה.


טיולים להודו - מכל הסיבות שבעולם


טיולים להודו הפכו לאטרקציה בשנים האחרונות, ולא רק עבור צעירים לאחר שירות צבאי שמחפשים מקום רוחני למלא בו את המצברים המרוקנים, להתוודע אל תרבות שונה ואל אנשים חדשים, לנוח ולנפוש - אלא לכל סוגי האוכלוסיה ובכל גיל כמעט.
כיום טיולים להודו ניתן למצוא בהתאמה מושלמת לצרכים ולהעדפות של כל חתך אוכלוסיה, כך שגם בני גיל הזהב וגם נכים, גם משפחות עם ילדים וגם זוגות בירח דבש, יכולים למצוא לעצמם טיולים להודו בדיוק כפי שחלמו. הודו היא ארץ מגוונת בעלת אתרים מרשימים רבים, נופים רבים ושונים, שווקים צבעוניים, חופי ים מרהיבים, איים יפים ואקזוטיים, תרבות עשירה המשלבת ישן עם חדש, היסטוריה עם קידמה, רוחניות שופעת ויופי ייחודי הבא לידי ביטוי בכל פינה מלאת קסם. הודו מאפשרת לכל תייר שמגיע אליה את הטיול שמתאים לו במיוחד.


טיולים להודו - לבד או בצורה מאורגנת?


ישנו מיתוס ישן, כאילו נסיעה מאורגנת לא מאפשרת טווח בחירה כלל עבור המשתתפים, שנאלצים לעבור את החוויות שנקבעו עבורם מראש, ללא אפשרות להתאים באופן אישי את הטיול אליהם. כיום, ניתן להפריך את המיתוס הזה בעזרת טיולים להודו המתבצעים בהתאמה אישית.
המסגרת של טיולים להודו בקבוצה מאורגנת ופתוחה, משלבת סוכן או מדריך מקצועי, ומאפשרת לקבוצת המטיילים ליהנות מכל העולמות: מצד אחד ליהנות משפע טיולים להודו בהדרכה מלאת ידע ונסיון, ומתכנון מלא שפוטר את הקבוצה מארגונים ומבירורים מיותרים, ומצד שני מאפשר לקבוצה לבחור בעצמה אילו טיולים להודו היא מעדיפה: האם טיול ברג'סטאן, בצפון הודו או דווקא באיזורים אחרים, האם להתמקד בזמן קצר של טיולים להודו כמו חמישה ימים או שבוע, או דווקא להאריך את התקופה. כמו כן גם מתאפשר לקבוצת המשתתפים לבחור את סוג האטרקציות שמושך אותה: ארמונות, שווקים, סדנאות, מקומות רוחניים, וכן הלאה.
בעזרת טיולים להודו המתבצעים בצורה מסודרת, אך מביאים בחשבון את הבחירות האישיות של משתתפי הקבוצה, נדמה כי אין שום סיבה שבעולם לצאת אל טיולים להודו בדרך אחרת!

למידע נוסף לגבי טיולים להודו צרו קשר עוד היום
אילנה - 052-249-1897
סודהיר סינג - *053-9821-232

* בעלות שיחה מקומית

לייבסיטי - בניית אתרים